Erasmus
FSE

Ràtio: 3 / 5

Estrelles activesEstrelles activesEstrelles activesEstrelles inactivesEstrelles inactives
 

PROFESSORAT I PERSONAL DEL CENTRE (amb horari d’atenció a famílies)

SEMINARI

PROFESSORAT

VISITA FAMÍLIES





ANGLÉS

Glòria Caballer

Dilluns

10,05h

Dúnia Alemany

Dimarts

10,05h

Maria Teresa Olucha

Dilluns

12,20h

Carolina Usó

Dimarts

11,25h

Mayte Guerrero

Dimecres

9,10h

Maite Martí

Dimarts

11,25h

Teresa Alamán

Dijous

12,20h

Bianca Mesaros (Andrea Esteve)

Dilluns

12,20h

Carmen Pitarch

Divendres

10,05h

Reyes Aicart

Dimarts

9,10h


ARTISTA FALLER

Rosa Blasco

Dilluns

13,15h

Juan Manuel Castellblanque

Dilluns

11,25h

Xavi Ribes

Divendres

10,05h




CASTELLÀ

Rocío Montolío

Dilluns

11,25h

Adriana Tortosa

Dimarts

9,10h

Rosana Moya

Dijous

9,10h

Esther Tortosa

Dijous

10,05h

Irene Salas

Dimecres

10,05h

Lidia Sanchís

Divendres

10,05h

Beatriz Moliner

Dijous

10,05h

Lledó Vidal

Dijous

9,10h

Denisa Bogos

Divendres

9,10h




CIÈNCIES NATURALS

Nuria Galiana

Dimecres

10,05h

Vallivana Dosdà

Dimarts 

11,25

Rosabel Benages

Dimecres

10,05h

Amada Rodríguez

Dimarts

13,10h

Félix Alcúdia

Dilluns

12,20h

Nora Rodrigo

Dilluns

11,25h

Macarena Sebastià

Dilluns

12,20h




CIÈNCIES SOCIALS

Cristina Rodrigo

Dilluns

9,10h

Claudia Montalvà

Dimecres

9,10h

María García

Dijous

10,05h

María José Pomer

Dijous

10,05h

Pedro Cifuentes

Divendres

10,05h

Paula Gimeno

Dijous

10,05h

Fernando Fortea

Dimarts

11,25h

Cristina Martínez

Dimarts

12,20h





COMERÇ I

MÀRQUETING

Jesús Antonio Gil

Dilluns

13,15h

Beatriz Rosa

Dilluns

11,25h

Vanesa Ramos

Dilluns

11,25h

María Jesús Huesa

Dimarts

9,10h

Ana Ortells

Dilluns

10,05h

Isabel Cerdà

Dijous

13,15h

Sonia Traver

Dilluns

11,25h

Silvia Redón

Dijous

12,20h

J. Hilario Segarra

Dimarts

10,05h

Adrián Sánchez

Dimarts

10,05h

Fernando Martínez 

Dimecres

11,25h



EDUCACIÓ FÍSICA

Regina Rodrigo

Dijous

10,05h

José Cañamero

Dijous

11,25h

Vicent Saura

Dimarts

11,25h

Javier Rivas

Dilluns

9,10h

Xavi Ramos

Dilluns

11,25h

Ricardo Badenes

Dimecres

9,10h


FILOSOFIA

Sílvia Marqués

Divendres

10,05h

Iris Martínez

Dijous

11,25h


FÍSICA I QUÍMICA

Marieli Capella

Dimecres

10,05h

Carmen Huesa

Divendres

11,25h

Elena Marín

Dilluns

10,05h

FOL

Amada Muñoz

Dilluns

11,25h

Paco Mestre

Dimarts

11,25h


FRANCÉS

Teresa Rufino

Dilluns

9,10h

Cristina Llamedo

Dimecres

11,25h

GREC

Salvador González

Dilluns

10,05h


FUSTA

Ricardo Arnau

Dimecres

10:05h

David Márquez

Divendres

11:25h

Eloi Aguilar

Dimarts

9:10h

Mari Carmen Serrano

Dimarts

11:25h





INFORMÀTICA

Fran Meneu

Dilluns

11,25h

Sonia Monzó

Divendres

11,25h

Rosario Gasch

Dijous

9,10h

Vicent Ucher

Dimecres

12’20h

Alfons Blasco

Dimarts

10,05h

Ferran Carratalà

Dijous

12,20h

Jesús Vinaixa

Dimarts

10,05h

  Rosa Albert

Dijous

  9,10h

Rosa María Cortés

Dilluns

11,25h

Ángel Vidal

Dilluns

9,10h

Andrés Tendero

Dilluns

11,25h

Yasmina Andreu

Divendres

10,05h

LLATÍ

Fernando Soriano

Dilluns

11,25h




MATEMÀTIQUES

Marta Llopis

Dimecres

13,10h

Sandra Peris

Dilluns

11,25h

Xelo Diago

Dimarts

9,10h

Maria José Silvestre

Dimecres

9,10h

Alejandro Claramonte

Dilluns

9,10h

Rosalina Aparisi

Divendres

11,25h

Cristina García

Dilluns

9,10h

Carla Anna Martínez

Dilluns

11,25h

Federico Castro

Divendres

11,25h


MÚSICA

Juan Flich

Dimarts

10,05h

César Rubio

Dijous

10,05h





ORIENTACIÓ

Pilar Pérez

Divendres

9,10h

Inma Bellés

Cita prèvia

 

Ana Castillo

Divendres

9,10h

Maria Josep Palmer

Cita prèvia

 

Maribel Solaz

Dilluns

11,25h

Mª Gema Espina

Divendres

9,10h

Alejandro Ribes

Dijous

9,10h

Mª del Mar Civera

Dijous

11,25h

Inma Herreros

Divendres

9,10h


EDUCACIÓ PLÀSTICA

Josep Blasco

Dilluns

10,05h

Belén Rodrigo

Divendres

12,20h

RELIGIÓ

Guillem Farre

Dimecres

11,25h


TECNOLOGIA

Ángel Torres

Dijous

10,05h

Esther Miravet

Dimarts

10,05h

Sergio Ramón

Dijous

13,10h




VALENCIÀ

Rosa Puchol

Dimarts

11,25h

Carme Rufino

Dilluns

11,25h

Mar Garí

Divendres

9,10h

Jordi Julià

Dimarts

11,25h

Manuel Simarro

Dimecres

10,05h

Leo Navarro

Dijous

10,05h

Núria Arnau

Dimecres

10,05h

Laura Asensi

Dijous

11,25h

Logo Web Blau Blanc med

 Institut de Secundària de Borriana (Castelló)

Contacte

IES Jaume I

DCamí Llombai, 21
12549 - Borriana

T964 73 89 35

Cercar